Sasniedziet daudz labākus rezultātus treniņu laikā, izmantojot Mass Extreme. Noklikšķiniet un pārliecinieties pats!

Saraksts kapsulas muskuļu masu

Kas ir nepieciešams, lai izveidotu milzīgu muskuļu masu? Galvenokārt ir spēcīga griba regulāri trenēties un ievērot diētu. Tomēr paturiet prātā, ka var būt nepieciešams pareizais papildinājums, lai sasniegtu maksimālu ķermeņa formu. Un mēs šeit nerunājam par steroīdiem, jo silueta veidošanai nevajadzētu slikti ietekmēt jūsu veselību. Mēs runājam par preparātiem, kas ļaus jums veidot muskuļu masu. Tas notiks, pateicoties dabīgām augu sastāvdaļām, kas sniegs mums enerģiju. Šajā gadījumā liela nozīme ir pareizā produkta izvēlei.

Skuteczność:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
Efekty:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
Szybkość działania:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
Bezpieczeństwo:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
Cena:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Tie ir viens no visbiežāk izvēlas tabletes, ko izmanto cilvēki, kas sapņo par ēkas spēcīgu muskuļu masu. Šis preparāts mūsu valstī nonāca no ārzemēm, kur tas ir rūpīgi pārbaudīts. Izmantojot šo specifikāciju, divu nedēļu laikā jūs varat veidot 2 kg muskuļu masas. Grieķu sierāboliņš un maca sakne to būtiski ietekmē. Jūs atradīsiet arī daudz fosfatīdskābes. Mass Extreme ietekmē arī testosterona līmeni un palielina treniņu veiktspēju. Jūs jūtat mazāku nogurumu un jums ir vairāk enerģijas, lai veiktu smagus treniņus.

Skuteczność:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
Efekty:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
Szybkość działania:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
Bezpieczeństwo:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
Cena:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Šis ir vēl viens papildinājums, kam vērts pievērst uzmanību. Tas piedāvā dabiskas sastāvdaļas, kas nozīmē, ka mace, žeņšeņa, maca saknes un grieķu sierāboliņš. No sastāvdaļām vien, tas ir droši teikt, ka testosterona līmenis uzreiz palielināsies, un tas sniegs jums lielu devu enerģijas. Tas uzlabos arī treniņu rezultātus. Šīs formulas ietekmi apstiprina eksperti un klienti, kuriem ir bijusi iespēja izmantot šo produktu.

Skuteczność:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
Efekty:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
Szybkość działania:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
Bezpieczeństwo:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
Cena:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Trešajā vietā šajā reitingā ir TestoBoost. To novērtē cilvēki, kuriem nav laika regulāriem treniņiem. Tas ir produkts, kas ļauj jums attīstīt muskuļu audus pat ar nelielu skaitu treniņu. Tas satur Tribulus Terrasstris ekstraktu, kā arī grieķu sierāboliņu un zaļo tēju. Tas ietekmē arī testosterona līmeni organismā. Pēc šī produkta lietošanas uzlabojas vielmaiņa un uzņemtās kalorijas uzreiz tiek pārvērstas aminoskābēs, kas nepieciešamas muskuļu masas veidošanai.

Gracjan
John

Motivācija strauji krīt, kad trenējaties un neredzat rezultātus. Droši vien ikviens to ir piedzīvojis sava mācību piedzīvojuma sākumā. Tomēr mans treneris fitnesa klubā lika man saprast, ka man ir jāizmanto pareizais produkts. Mass Extreme atbilst manām prasībām, un es esmu apmierināts ar ietekmi.

Vairāk >>
Maksymilian W.
Tom

Es biju trenējies vairākas nedēļas un gaidīju rezultātus. Trenējoties es jutos labi, taču vēlējos arī estētisku siluetu. Diemžēl man bija ilgi jāgaida, lai panāktu rezultātus, tāpēc es nolēmu ķerties pie piemērota papildinājuma. Mass Extreme atrisināja visas manas problēmas.

Vairāk >>
Mario
Daniel

Ilgu laiku es dzīvoju pārliecībā, ka steroīdi ir nepieciešami, lai veidotu muskuļus. Es trenējos bez papildu līdzekļiem, bet ietekme nebija ļoti redzama. Tomēr izrādījās, ka Mass Extremme ir augu izcelsmes produkts. Šī ir lieliska informācija, tāpēc es to nopirku, un man ir lieliski rezultāti.

Vairāk >>

Kur es varu atrast labākās uzturvielas muskuļu masai?. Lielākās daļas cilvēku piedzīvojums sporta zālē sākās identiski. Viss sākās ar pirmajiem treniņiem un iepazīšanos ar fitnesa kluba vidi. Visbiežāk mūs turp aizveda kāds draugs vai kāds no ģimenes. Bieži vien mēs varam dzirdēt, ka tam vajadzēja būt īslaicīgai aktivitātei, kurai vajadzēja uzlabot mūsu fizisko stāvokli. Daudzos gadījumos trenažieru zāle pievienojās to cilvēku dzīvei, kuri trenējās ilgāk, un kļuva par sava veida dzīvesveidu. Iepazīstoties ar vingrinājumiem, kas attīsta figūru, var ļoti ātri secināt, ka apmācība nav vienīgais stimuls, kas palīdzēs veidot perfektu ķermeni. Arī uzturs šajā procesā ir ļoti svarīgs, un tam jābūt bagātīgam ar vērtīgām uzturvielām. Ir ļoti grūti izveidot estētisku figūru, ēdot tikai ātrās ēdināšanas produktus. Tāpēc personīgo treneru un uztura speciālistu pakalpojumi ir kļuvuši ļoti populāri.

. Daudzi cilvēki, kuri neko nezina par apmācību un diētu, domā, ka tikai anaboliskie steroīdi var palīdzēt izveidot atlētisku figūru. Tomēr jums jāapzinās, ka masveida steroīdi nav vienīgais risinājums. Ir tabletes muskuļu masas palielināšanai, bet vispirms jums ir jākoncentrējas uz pareizu uzturu. Tas ir galvenais, lai gūtu panākumus estētiskas figūras veidošanā. Daudzi vīrieši nolemj izmantot muskuļu augšanas bagātinātājus, bet jebkurā gadījumā viņi vispirms balstās uz pilnvērtīgu uzturu. Tiklīdz jums izdodas izveidot jūsu ķermenim piemērotu diētu, varat sākt jautāt internetā vai treneriem par to, kādas uzturvielas izmantot muskuļu masas veidošanai. Ir dabiski līdzekļi muskuļu augšanai, kas neprasa iejaukšanos mūsu hormonos. Protams, jūs varat izmantot arī steroīdus masas iegūšanai, bet vislabāk to darīt pēc konsultēšanās ar ārstu un rūpīgas pārbaudes.

. Papildinājumi muskuļu masu var viegli atrast interneta veikalos un uztura uzņēmumu stacionāros. Labus uztura bagātinātājus lieto gandrīz visi cilvēki, kas trenējas, taču ir vērts apzināties, kuri uztura bagātinātāji masai būs mums piemēroti. Mēs varam uzzināt, kādi uztura bagātinātāji paredzēti masas uzlabošanai un kādi ir labākie, ko lietot, no personīgajiem treneriem, kurus varam satikt fitnesa klubos, kur trenējamies. Tomēr šajā brīdī mēs vēlamies brīdināt ikvienu, ka pat vislabākā uzturviela muskuļu augšanai nepalīdzēs bez labas apmācības un diētas. Muskuļu masas pieaugumu veicina uzturvielas, taču tas nenotiks, ja mēs netrenēsimies un pareizi neēdīsim. Šajā rakstā mēs atbildēsim uz jautājumu, kuras uzturvielas izmantot sporta zāles sākumā un kuras no tām muskuļu masas palielināšanai būs visefektīvākās. Labi uztura bagātinātāji masai ir plaši pieejami, un ir vērts izlasīt to cilvēku viedokļus, kuri jau ir saskārušies ar produktiem masai.

. Kādi ir labi muskuļu bagātinātāji un muskuļu augšanas produkti, ko izmantot?

Ir svarīgi saprast, ka muskuļu masas veidošana ir ārkārtīgi ilgs process. Kādus muskuļu augšanas bagātinātājus izmantot? Protams, ātru muskuļu masas pieaugumu veicina barības vielas, un to, kas ir labs masas, var viegli iegūt tirgū. Labi masas pastiprinātāji un muskuļu pastiprinātāji ir pieejami par pieņemamām cenām, un tos ir vērts pārbaudīt vairāku ražotāju tīmekļa vietnēs. Muskuļu masas piedevas un muskuļu masas tabletes ir populāra izvēle cilvēkiem, kuri strādā un vēlas veidot atlētisku augumu. Vislabāk iedarbojas uz masu, protams, ir daudz kaloriju saturoša diēta. Tāpēc būs nepieciešams atbilstošs uzturs, kas būs bagātināts ar vērtīgām uzturvielām. Papildinājumi masas un uzturvielu masas palielināšanai šajā gadījumā būs tikai papildinājums. Nav iespējams veidot milzīgu masu, nebalstoties uz lielām kaloriju devām, kas tiek uzņemtas katru dienu. Pamats ir labs uzturs, un tikai tad mēs varam pievienot kaut ko masai.

. Kādi ir labākie produkti muskuļu masai? Pirmkārt, ir vērts izvēlēties tādus masas guinerus un masas guineru tabletes, kas ļauj organismam nodrošināt pēc iespējas lielāku ogļhidrātu daudzumu. Tas ir viens no svarīgākajiem makroelementiem muskuļu masas veidošanā. Ir masveida gainers, piemēram, gainer masu rangu, ko jūs varat atrast mūsu mājas lapā. Uztura bagātinātāji muskuļu masai un spēkam iesācējiem nav labākā ideja. Runa ir par to, ka pirmajās nedēļās jūsu piedzīvojuma nedēļās ar treniņiem sporta zālē jums vajadzētu ļaut sev pilnīgi ieslīgt šajā pasaulē. Iepazīstiet regularitātes sajūtu un pastāvīgu zināšanu papildināšanu par sabalansētu uzturu. Laika gaitā visu šo puzli var papildināt ar muskuļu augšanu un masas pieaugumu. Mēs vēlreiz uzsveram, ka ir vērts pārbaudīt, kāda veida muskuļu augšanas bagātinātāju atsauksmes viņiem ir tīmeklī. Tas ir ļoti svarīgi, lai jūs galu galā nesaņemtu muskuļu veidošanas papildinājumu, kas nepalīdzēs jums sasniegt vēlamos rezultātus. Masu krata un labākais olbaltumvielu masai var būt lielisks risinājums.

Labākie masas pastiprinātāji un kādi masas pastiprinātāji jāizmanto

. Mēs bieži redzam jautājumus internetā par to, kurus produktus masai, kuras uzturvielas muskuļu sūknim izmantot un kurām uzturvielām ir labas atsauksmes. Mēs jau zinām, ka pat vislabākās uzturvielas masas veidošanai negarantēs mums panākumus, ja mēs to neatbalstīsim ar sabalansētu uzturu. Papildinot masu, galvenokārt jāizmanto produkti ar lielu daudzumu ogļhidrātu. Ogļhidrāti ir tas, kas vislabāk veicina muskuļu masas veidošanos. Jūs varat atrast labu olbaltumvielu muskuļu masu un spēcīgāko uzturvielu muskuļu masai visatzītākajā veikalā internetā. Jūs varat atrast labākos uztura bagātinātājus masai un, pats galvenais, labākās uzturvielas internetā. Tā vienmēr ir laba izvēle un noteikti ir izdevīgāka jūsu veselībai nekā masas un izturības steroīdi. Ir ļoti labi, ja jūsu ķermenim ir laba dzīves kvalitāte, un ir ļoti svarīgi, lai jūsu ķermenim būtu laba dzīves kvalitāte.

Kas ir labs masai un kādu olbaltumvielu masai izvēlēties? Vissvarīgākais ir likt likmes uz citu patērētāju pārbaudītiem produktiem. Ir vērts ņemt vērā, kādi ir konkrētā produkta reitingi. Ir Buduj Mase veikals, kur var atrast tabletes svara pieaugumam, olbaltumvielu piedevas masas un muskuļu augšanas produktiem. Ja runa ir par bagātinātājiem masai, steroīdi tabletēs nebūs labākais risinājums. Kas šajā gadījumā ir labākais masai? Kā jau minēts, kreatīns ir lieliska izvēle. Tas ir muskuļu ēkas papildinājums, kas ir neticami efektīvs. Tā noteikti ir pelnījusi, lai to dēvētu par labu uzturvielu. Šāda veida masveida gainers izmanto pat profesionāļi. Šāda veida masveida gainer produkti palielina skeleta muskuļu apjomu. Tā ir arī lieliska uzturviela muskuļu masas veidošanai.

CliniCAPS

Kādus BCAAs masai izvēlēties?

Arī labs olbaltumvielu masas var noderēt. Papildu porcija olbaltumvielu jūsu organismam nozīmē, ka jūsu muskuļiem būs lielāks stimuls augt. Tādēļ muskuļu masas proteīns ir lieliska ideja. Bieži tiek izmantotas arī muskuļu augšanas tabletes un masas palielināšanas piedevas. Mūsu vietnē jūs varat atrast rangu masas gainers, lai jūs varētu uzzināt, kas ir labākais masas gainer. Šajā brīdī mēs vēlamies atgādināt, ka jebkuras uzturvielas muskuļu masai bez fiziskām aktivitātēm nebūs jēgas. Daudzi uzskata, ka labākais masveida gaineris ir BCAA. Tas nav pilnīgi nepareizi, bet, ja mums būtu jāatbild uz jautājumu, kuru muskuļu masas papildinājumu izvēlēties vispirms, tas noteikti nebūtu BCAAs. Aminoskābes ir lielisks papildinājums, ja jau lietojat muskuļu veidošanas bagātinātājus. Labākie masas pastiprinātāji ļaus jums sasniegt neticamus panākumus atlētiska auguma veidošanā. Kura masa gainer izmantot un kura masa gainer papildinājums ir labākais? Labākais masveida gainer ir tāds, kam ir ļoti labs sastāvs.

. Tīmeklī ir daudz jautājumu par to, kādu proteīnu muskuļu masai un kādus uztura bagātinātājus muskuļu masai izmantot. Vissvarīgākais ir tas, ka mēs jau zinām, ka uzturvielas muskuļu masai jāizvēlas ar galvu. Vissvarīgākais ir tas, ka mēs jau zinām, ka uzturvielas muskuļu masai jāizvēlas ar galvu. Tas nedrīkst būt produkts, kas mums jebkādā veidā kaitēs. Ļoti laba ideja ir iegūt labu reputāciju internetā un vispirms izlasīt patērētāju viedokļus par produktu. Šādā veidā mums būs vieglāk izlemt, kuras uzturvielas spēkam un izturībai izmantot. Estētiska silueta veidošana ir laikietilpīga un prasa lielu pacietību un centību. Mums ir jāapzinās, ka labs masveida gaineris ir jāizmanto tikai pēc tam, kad esam sastādījuši sabalansētu uzturu un apmācību, kas ļaus mums attīstīt mūsu ķermeņa uzbūvi. Jau daudzus gadus ir ļoti populāra visu veidu uztura bagātinātāju lietošana. Pēdējo desmit gadu laikā uztura bagātinātāju nozare ir strauji attīstījusies, un ražotāji pastāvīgi veic pētījumus par savām uzturvielām. Pieprasījums pēc šāda veida produktiem ir milzīgs, tāpēc ir vērts apsvērt to iekļaušanu savā uzturā. Šādā veidā mēs varēsim papildināt uzturā trūkstošās uzturvielas.

. Uztura bagātinātāju lietošana ir pilnīgi droša.

. Diētas plānošana vairumā gadījumu ir atkarīga no tā, kā mēs šobrīd izskatāmies un jūtamies. Lai veidotu muskuļu masu, ļoti svarīgs ir sabalansēts uzturs ar kaloriju pārpalikumu. Ieteicams uzturu papildināt ar visu veidu uztura bagātinātājiem. Tomēr ir nepieciešams uzturēt atbilstošu līdzsvaru, lai lielāko daļu uzturvielu saņemtu ar pārtiku. Tas ir ļoti svarīgi, ja vēlamies saglabāt veselīgu dzīvesveidu.

CliniCAPS

Kā paātrināt muskuļu masas veidošanu

. Tievi un pārmērīgi tievi augumi vairs netiek uzskatīti par kaut ko pievilcīgu. Tagad ir modē veidot muskuļus, un, pretēji šķietamībai, tas attīstās gan vīriešu, gan sieviešu vidū. Ne velti šobrīd sporta zāles ir jauniešu pārpildītas. Ikviens cītīgi strādā pie sava ķermeņa un vēlas izskatīties arvien labāk un labāk. Un muskuļu un atlētiska figūra patiešām ir jānopelna. To nav viegli sasniegt. Spēka treniņiem ir jābūt smagiem, lai sniegtu pareizo stimulu jūsu muskuļiem augt un attīstīties. Un dažreiz ar tiem vairs nepietiek. Pieredzējuši sporta zāles apmeklētāji gandrīz vienmēr ķeras pie dažādām masas palielināšanas tabletēm, proteīna piedevām un citiem līdzīgiem specifiskiem produktiem, kas organismā ievada noteiktas īpašas vielas, kas ļauj ātrāk vai efektīvāk attīstīt muskuļus. Ar šādiem produktiem nav nekā slikta. Patiesībā tos var izmantot pat iesācēji. Tomēr uztura bagātinātājiem vajadzētu būt papildinājumam, jo prioritāte cilvēkiem, kas veido savu siluetu, vienmēr būs apmācība un labs veselīgs uzturs. Tātad, kā jūs varat paātrināt muskuļu veidošanu dabiskā veidā? Tālāk minētās metodes ir pārbaudītas un līdz šim labākās, tāpēc ikviens, kas tās izmanto, ātri pārliecināsies, ka, pateicoties tām, var ātrāk un ātrāk mainīt savu ķermeni tā, kā viņš vēlas.

Treniņu izmaiņas

Gandrīz katram cilvēkam patīk rutīna. Tas sniedz cilvēkiem drošības sajūtu, tāpēc zemapziņā mēs visi pēc tā tiecamies. Mēs nosakām sev treniņu plānu, un, tiklīdz pie tā pierodam, nekādā gadījumā nevēlamies to mainīt, tāpēc dažkārt varam pie tā pieturēties nedēļām vai pat gadiem. Tā ir pamatkļūda. Pieredzējušiem cilvēkiem tas drīzāk neizdodas, bet iesācējiem tas izdodas. Jauns treniņš vienmēr ir pārsteigums ķermenim. To ir grūtāk izpildīt, jo īpaši, ja neesat pilnībā apguvis to veidojošās kustības. Pēc mēneša vai diviem vingrinājumi pēkšņi kļūst daudz vieglāki, īpaši, ja nemaināt svaru un nepievienojat papildu slodzi. Tas, ka apmācība kļūst viegla un patīkama, ir līdzvērtīgs tās efektivitātes samazinājumam. Jūs nevarat veidot muskuļus vieglā veidā. Šī iemesla dēļ visiem trenažieru zāles lietotājiem vajadzētu atcerēties regulāri mainīt savus treniņu plānus. Protams, būtu muļķīgi mainīt šādu plānu katru nedēļu, bet noteikti ir vērts to vismaz viegli pārstrukturēt pēc mēneša vai ne vairāk kā diviem mēnešiem.

. Pat tad, ja tiek lietoti uztura bagātinātāji, muskuļi pārstās attīstīties un augt, ja tie nepārtraukti tiks pakļauti tieši tādām pašām slodzēm. Tā vietā, lai uzņemtu vairāk steroīdus masai, labāk ir padomāt par savu plānu. Vieglākais veids, kā uzlabot tās efektivitāti, būs lēns, bet sistemātisks konkrētu vingrinājumu svara palielinājums. Mēs to aplūkosim uz tupēšanas piemēra. Iesācējs, visticamāk, sāks to izpildīt bez slodzes, jo jau šāda kustība viņam būs salīdzinoši sarežģīta. Tomēr pēc nedēļas viņš/viņa jau var mēģināt veikt tupēšanu tikai ar svaru stieni vai mazākām hantelēm. Ja viņai tas šķiet viegli, ir vērts uz stieņa uzlikt divus, piemēram, divus vai piecus kilogramus smagus atsvarus. Laika gaitā būs arvien grūtāk palielināt vingrinājumu grūtības, bet vienmēr ir vērts censties, lai ķermenis varētu attīstīties.

Dažādi spēka treniņu veidi

. Svarīgi ir arī neaprobežoties tikai ar vienu vingrinājumu metodi. Tomēr spēka adepti ir īpaši iecienījuši tā saukto split un parasti atsakās to aizstāt ar ko citu. Viņi sadala treniņu dienas pa atsevišķām ķermeņa daļām. Kopumā pirmdienās tiek trenētas krūtis, trešdienās - pleci, bet piektdienās - kājas un vēders. Ķermenis pie tā ātri pierod. Tāpēc, lai to ar kaut ko pārsteigtu, ne vienmēr vajag piespiest to pacelt lielāku svaru, jo dažreiz pietiek ar to, ka mainās treniņu veids. Split nebūt nav vienīgā iespējamā un labā izvēle. Pat pieredzējušiem cilvēkiem laiku pa laikam savā treniņu plānā vajadzētu iekļaut treniņu ar nosaukumu "Pilna ķermeņa treniņš", kas ir vienkārši treniņš visam ķermenim, kas būs daudz intensīvāks un radīs pavisam citu iedarbību uz muskuļiem. Jūsu plānā jāiekļauj arī ķēdes treniņš. Tie apvieno lielu skaitu vingrinājumu, kas tiek veikti uzreiz viens pēc otra, tikai pēc visa cikla pabeigšanas tiek veikts ilgāks pārtraukums un cikls tiek atkārtots vēlreiz vismaz vairākas reizes.

. Pārsteidzoši, ka arī muskuļu masas veidošanas gadījumā kardio treniņš var dot labus rezultātus. Ir pieņemts uzskatīt, ka tās tiek izmantotas tikai tauku dedzināšanai un svara zaudēšanai, taču tas ne vienmēr ir taisnība. Cilvēks, kurš veido muskuļus, noteikti nevēlas vienlaikus uzkrāt taukus. Tomēr, lai veidotu muskuļus, ir nepieciešams augsts kaloriju daudzums uzturā, kas dažkārt izraisa pēkšņu svara pieaugumu. Tomēr jūs nevarat veidot tikai sauso muskuļu masu. Muskuļi aug kopā ar taukaudiem. Lai neitralizētu šo efektu un izvairītos no tā sauktās "tauku plūdmaiņas", treniņu plānā ir vērts iekļaut dažas kardio nodarbības. Tiem nav jābūt gariem. Viena kardio nodarbība var ilgt tikai divdesmit minūtes. Ja vēlaties to vienlaikus apvienot ar spēka treniņiem, atcerieties, ka saskaņā ar likumu vispirms ir jāveic svara treniņi un tikai pēc tam kardio vingrinājumi. Pretējā gadījumā aerobikas laikā izsmeltajiem muskuļiem vairs nebūs spēka pacelt jebkādu svaru, un turpmākie vingrinājumi izrādīsies neefektīvi.

CliniCAPS

Pieaugusi treniņu intensitāte un biežums

. Tāpēc sportisti lieto masas tabletes un tamlīdzīgus uztura bagātinātājus, lai iegūtu vairāk enerģijas, ko pēc tam var izmantot treniņa laikā. Spēks nerodas no nekā. Cilvēka organisma iespējas ir diezgan ierobežotas, tāpēc tas nespēj atjaunoties pēc smaga treniņa 24 stundu laikā. Šī pieaugošā noguruma sajūta un problēmas ar reģenerāciju izraisa pastāvīgu treniņu biežuma un intensitātes samazināšanos. Lai izkļūtu no šī apburtā loka, ir vērts lietot uztura bagātinātājus. Tas īpaši jādara tiem, kuri ne tikai trenējas, bet arī veic smagu fizisku darbu vai viņiem ir daudz citu pienākumu, kas neļauj viņiem nodarboties ar ilgāku miegu un ķermeņa reģenerāciju. Papildinājumi, piemēram, kreatīns vai beta-alanīns, palīdz muskuļiem ātrāk atjaunoties. Šādā veidā iegūto enerģiju vēlāk var pārvērst treniņos. Jo biežāk un intensīvāk trenēsieties, jo ātrāk sāks augt jūsu muskuļi.

. Tā kā jūsu laika resursi ir ļoti ierobežoti, jums ir labi jāpārvalda brīvās stundas. Un labāk ir vingrot biežāk un īsāk nekā retāk un ilgāk. Četras pusstundas ilgas treniņu sesijas dos daudz labākus rezultātus nekā viena divu stundu sesija. Bet, protams, ja varat to atļauties, jo jums ir daudz vairāk brīvā laika, varat viegli vingrot četras reizes nedēļā pa divām stundām. Viņam tikai jāpārliecinās, ka viņa ķermenis spēj reģenerēties pie šādas treniņu intensitātes. Palielināts biežums arī izslēdz Pilna ķermeņa treniņu, tāpēc viņas gadījumā ir vērts likt likmes uz sadalījumiem. Treniņam jābūt vienkārši smagam, taču tas nedrīkst būt pārāk smags. Ja cilvēks nespēj atjaunoties divu dienu laikā pēc treniņa, tas nozīmē, ka viņš vai viņa trenējas pārāk ilgi vai arī uzņemas pārāk lielas slodzes, kas nav samērīgas ar iegūto spēku un muskuļu masu. Un ir arī viegli pārspīlēt apmācību otrā virzienā. Tas nedrīkst notikt. Ļoti svarīga ir reģenerācija, jo tieši atpūtas laikā muskuļi var augt.

Kvalitatīvs sabalansēts uzturs

. Kā ir ar diētu? Ja tas nav pareizi sabalansēts un papildināts ar pareizajiem pārtikas produktiem, kas atbilst cilvēka mērķiem, iespējams, ka pat visintensīvākie treniņi, kas tiek veikti vairākas reizes nedēļā, burtiski nedos manāmus rezultātus. Muskuļiem ir nepieciešama degviela gan treniņiem, gan augšanai. Tāpēc ir vērts padomāt, kā sabalansēt ēdienreizes, lai tās palīdzētu augt visam organismam. Kopumā ikviens uzturs, ne tikai trenēta cilvēka uzturs, sastāv no trim cilvēka pamatvielām, t. i., ogļhidrātiem, olbaltumvielām un taukiem. Tauki tajā var būt vismazāk. Jāatzīst, ka tas ir nepieciešams veselības uzturēšanai, taču ar to nevajadzētu pārspīlēt pretējā virzienā un lietot pārmērīgi, jo tieši tauki visātrāk pārvēršas par taukaudiem un reti kad baro vai veido muskuļus. No otras puses, ogļhidrātiem uzturā jābūt diezgan daudz. Lai gan šobrīd tās tiek arvien vairāk kritizētas un daži cilvēki apzināti sāk tās ierobežot, tās joprojām ir labākais enerģijas avots organismam, tāpēc loģiski, ka sportistiem to nepieciešams vairāk. Un kā ir ar olbaltumvielām? Tas faktiski ir vissvarīgākais makrouzturviela ikvienam, kas cenšas veidot muskuļu masu. Ar olbaltumvielām bagāts uzturs palīdz veidot ķermeni. Tāpēc ir vērts šo makrouzturvielu apsvērt nedaudz ilgāk.

. Uzturā noteikti jābūt daudz olbaltumvielu. Dažiem cilvēkiem būs nepieciešams vairāk, citiem nedaudz mazāk, tomēr lielākajai daļai cilvēku būs diezgan grūti izpildīt kopējo olbaltumvielu dienas devu. Tas ir labs iemesls, lai vērstos pie masas guvējiem. Lai gan tās parasti nesastāv tikai no olbaltumvielām, tieši šo makrouzturvielu tajās ir visvairāk. Un nav jābaidās no olbaltumvielām pulverī. Lai gan daudzi cilvēki nelabprāt pēc tā ķeras un iekļauj to savā uzturā, tas nav īpaši neveselīgs vai stipri pārstrādāts produkts. Pat Polijas tirgū ir pieejami sporta uztura vai proteīna uztura bagātinātāji, kas sastāv gandrīz tikai no sūkalu proteīna izolāta vai koncentrāta un tikai dažām papildu piedevām. Olbaltumvielu mērķis ir aizstāt pārtiku. To var izmantot, kad nav laika gatavot vistas gaļu ar rīsiem vai pagatavot biezpiena maltīti. Proteīns ir ļoti ērts veids, kā apmierināt papildu vajadzības pēc olbaltumvielām. Parasti pietiek ar to vienkārši pārlej ar ūdeni un dzer. Šādu kokteili var pagatavot sev pirms treniņa, ņemt līdzi uz sporta zāli vai uz vietu, kur vēlaties vingrot.

Motivācija

. Tomēr visi šie padomi nepalīdzēs nevienam, ja tos regulāri neizmantosiet. Lai to paveiktu, jums ir nepieciešama motivācija. Jums ir jāapzinās, kāpēc jūs to visu darāt. Jums ir jāzina, kāpēc jūs sasniedzat steroīdus, lai iegūtu masu, un kāpēc jūs trenējat tik smagi, nevis atpūšaties pēc darba. Laika gaitā motivācija vienmēr pārvēršas apņēmībā, kas ir viena no svarīgākajām profesionālu sportistu īpašībām.

polski | български | deutsch | español | Česká republika | ελληνικά | UK | suomalainen | français | magyar | עברי | italiano | Lietuva | Latvija | nederlands | português | românesc | SVENSKA | slovenski | slovenský |
CliniCaps

muskuļu masas palielināšana mājas apstākļos, muskuļu masas palielināšana, uzturs muskuļu masas palielināšanai, uztura bagātinātāji svara palielinasanai, uztura bagātinātāji muskuļu masas palielināšanai, proteīni muskuļu masas palielināšanai, proteini muskulu palielinasanai, proteīni masas palielināšanai, muskuļu masas palielināšanai, muskuļu palielināšana, sporta uzturs muskuļu masas palielināšanai, sporta uzturs, izmēru tabula, uztura bagātinātāji, proteīna pulveris, proteīni, treniņu programma muskuļu masas palielināšanai, distanču slēpes, sportland interneta veikals, svara zaudēšana, rīgas tālmācības vidusskola, ēdienkarte muskuļu masas palielināšanai, muskuļu masas palielināšanas programmas, veselīgs uzturs, osteoartrīts, pamatkapitāla denominācija, krūšu palielināšana, locītavu sāpes, aminoskābes, kreatīns, proteīna kokteilis, svara samazināšana, masas palielināšana, vingrojumi svara samazināšanai, nekustamā īpašuma vērtēšana, uztura bagatinataji, uztura bagātinātāji sportistiem, organisma attīrīšana, kā palielināt muskuļu masu, tauku dedzinātāji, proteīns muskuļiem, kā uzaudzēt muskuļu masu, proteīna kokteiļi, sporta uztura veikals